Kontakt

Venligst kontakt os for mere information om Generation Handball! Nedenfor kan du finde kontaktpersonen fra dit land.

Adresse: Skottenborg 12-14, 8800 Viborg, Danmark
E-mail: info@generation-handball.com
Telefonnr.: +45 26 75 14 75

Jens Steffensen

CEO

0045 22 91 23 59


jens@generation-handball.com info@generation-handball.com

Gine Glargaard

Senior vice president

0045 28 89 07 21


info@generation-handball.com

Mads Glargaard

Sales manager

0045 29 82 48 01


mads@generation-handball.com info@generation-handball.com

Mei Xu

Asian district manager

0045 42 22 50 62


mei@generation-handball.com

Elmira Østergaard

Russian district manager

0045 30 12 62 20


elmira@generation-handball.com

Marinko Kurtovic

Ambassadør i Norge og Sverige

0047 96 22 96 22


marinko.kurtovic@sfjbb.net

Eva Wortmann

Ambassadør i Tyskland/Østrig/Schweiz

0049 176 623 82504


eva@generation-handball.com

ÍT ferðir

Ambassadør på Island

00354 588 9900


itferdir@itferdir.is

Dane Sijan

Ambassadør i Serbien

0045 24 4810 40


danesijan@hotmail.com

Ingi Olsen

Ambassadør på Færøerne

00 298 284 666


Dues Sportsreiser

Ambassadør i Norge

0047 37 25 29 29


info@dues.no

Tadeusz Paszkowski

Ambassadør i Polen

0048 601 440 112


tadeusz.paszkowski@wp.pl

Thomas Bercin

Ambassadør i Frankrig

0033 06 79 54 06 19


viborg.cup@gmail.com

Mads Schou Dethlefsen

Ambassadør i Sverige

0045 53 65 77 10


madsschoudethlefsen@gmail.com

Mate Kozma

Ambassadør i Ungarn og Slovenien

00 36 30 650 69 39


mate.kozma.handball@gmail.com

Janni Havlykke Jørgensen

Ambassadør i Italien og Danmark

0045 53 82 91 93


jannij-3@live.dk

Dino Smajlovic

Ambassadør i Balkan

0045 31 12 33 49


dinosmajlovic@hotmail.com