Kontakt

Kontakt os venligst for nærmere information om Generation Handball. Nedenfor finder du kontaktpersoner fra flere af de deltagende lande.



Jens Steffensen

CEO

0045 22 91 23 59


jens@generation-handball.com info@generation-handball.com

Gine Glargaard

Communications manager

0045 28 89 07 21


info@generation-handball.com

Mads Glargaard

Sales manager

0045 29 82 48 01


mads@generation-handball.com info@generation-handball.com

Mei Xu

Asian district manager

0045 42 22 50 62


mei@generation-handball.com

Asahi Kasuya

Ambassadør i Japan

kun e-mail


asahi@generation-handball.com

Marinko Kurtovic

Ambassadør i Norge og Sverige

0047 96 22 96 22


marinko.kurtovic@sfjbb.net

Eva Wortmann

Ambassadør i Tyskland/Østrig/Schweiz

0049 176 623 82504


eva@generation-handball.com

Elmira Østergaard

Ambassadør i Rusland og Ukraine

0045 30 12 62 20


elmira@generation-handball.com

Camilla Grovn

Ambassadør i Frankrig

0033 06 63 17 71 35


camillagrovn@yahoo.fr

Dues Sportsreiser

Ambassadør i Norge

0047 37 25 29 29


info@dues.no

ÍT ferðir

Ambassadør på Island

00354 588 9900


itferdir@itferdir.is

Paulo Costa

Ambassadør i Portugal


paulomarkscosta@gmail.com

Ingi Olsen

Ambassadør på Færøerne

00 298 284 666


Regis Silva

Ambassadør i Brasilien

+55 (11) 97275-2419


J.P. Salgueiro Santos

Ambassadør i Brasilien

+55 (11) 95911-0025


Daniel da Silva Gomes

Ambassadør i Brasilien

+55 48 9658-2776


Sidney Santos Silva

Ambassadør i Brasilien

+55 (11) 99930-6939


Dino Smajlovic

Ambassadør i Balkan

0045 31 12 33 49


dinosmajlovic@hotmail.com

Tadeusz Paszkowski

Ambassadør i Polen

0048 601 440 112


tadeusz.paszkowski@wp.pl

Dane Sijan

Ambassadør i Serbien

0045 24 4810 40


danesijan@hotmail.com

Janni Havlykke Jørgensen

Ambassadør i Italien og Danmark

0045 53 82 91 93


jannij-3@live.dk